Жалюзі

Жалюзі поділяються за виглядом – вертикальні і горизонтальні.

За функціоналом – тканинні та захисні.

Вертикальні тканинні жалюзі

Найпоширеніше рішення для захисту від сонця та створення затишного інтер’єру  завдяки різноманіттю кольорів та матеріалів . Жалюзі даного типу дають можливість регулювати надходження світла до приміщення. Легке управління ланцюговим механізмом і шнуром.  Можливі різні види відкривання виробу (від сторони, від центру). Встановлюються у віконний отвір, кріпляться до стіни або до стелі.

Основні параметри:

Максимальна  ширина 6 м

Максимальна  висота 6 м

Вертикальні жалюзі STRING - особливий різновид тканинних вертикальних жалюзі.  Їх ламелі мають вигляд бахроми та надають неповторний світловий ефект приміщенню. Особливістю є відсутність скріплення  в нижній частині ламелей.


Горизонтальні жалюзі

Жалюзі Venus 

Основні параметри

Мінімальна ширина     260 мм

Максимальна ширина 1,5 м

Максимальна висота 3 м

Горизонтальні жалюзі Venus мають ширину ламелей 16 та 25 мм. Нижня фіксація виконується за допомогою ліски, а управління – одним ланцюжком. Жалюзі мають непомітну систему кріплення. Міцні, надійні та універсальні для будь-яких вікон.

Горизонтальні жалюзі Venus Standard  відрізняються  типом управління, яке виконується за допомогою шнура та тростини.


Горизонтальні жалюзі системи Light Off – це  максимальний ефект затемнення.

Основні параметри

Миінімальна ширина 220 мм

Максимальна ширина 3 м

Максимальна висота 3 м

Горизонтальні жалюзі системи Light Off  максимально захищають від сонця (до 95%).

В залежності від типу карніза можливе використання різних типів фіксації для поворотно-відкидних стулок, а управління  залежить від обраної конфігурації жалюзі. Також встановлювати можна як у віконний отвір, так і кріпити до стелі і до стіни.


Дерев’яні та бамбукові жалюзі

Основні параметри

Мінімальна ширина:

- дерев’яні та бамбукові 25 мм 0,4 м

- дерев’яні та бамбукові 50 мм 0,42 м

Максимальна ширина:

- дерев’яні 2,4 м

- бамбукові 1,8 м

Максимальна висота:

- дерев’яні та бамбукові 25 мм 2,1 м

- дерев’яні та бамбукові 50 мм 2,2 м

Особливим різновидом горизонтальних жалюзі є жалюзі дерев’яні та бамбукові. Вони виготовляються з натуральних матеріалів, є екологічними та естетично-привабливими.

Нижня фіксація жалюзі виконується за допомогою ліски або заглушек з фіксатором, а управління -- за допомогою шнура та тростини. 


Штори-плісе

Основні параметри

Мінімальна ширина      200 мм

Максимальна ширина 2,3 м

Максимальна висота 2,6 м

Штори-плісе мають складки шириною 20 мм. Можуть бути по-різному зібрані, що додає оригінальності виробу. Управляються спеціальною ручкою на нижній планці. Встановлюються як у віконний отвір, так і кріпляться до стелі або стіни. Всі тканини мають антистатичне та протипилове просочення, та не пошкоджуються сонячними променями.


Тканинні ролети - рулонні штори системи MINI 

Основні параметри

Діаметр вала               18 мм

Максимальна  ширина 1,75 м

Максимальна  висота 1,85 м

Рулонні штори—цілісні тканинні вироби на площину одного вікна. Безліч кольорів та фактур тканин для виготовлення та простота використання . Всі тканини мають антистатичне та протипилове просочення.  Не пошкоджуються сонячними променями та добре захищають від ультрафіолету.


Захисні ролети

Захисні ролети – надійний засіб захисту вікон, дверей, гаражів, вітрин кіосків та магазинів від проникнення сторонніх та сонячного випромінювання. Ролети також є шумо- та вологоізоляційними. 

Профілі для ролет виготовляють з алюмінію та сталі, наповнюють утеплювачем, або роблять екструдованими. Використовують профіль шириною 39, 40, 45 та 55 мм. 

Ролети мають ручне управління та управління електроприводом. Можуть монтуватися як на етапі будівництва, так і  після нього.