Підвіконня

Підвіконня є необхідною складовою при комплектації віконної конструкції. Воно  виконує не тільки естетичну функцію декора. Основна функція підвіконня-захисна. Підвіконня закриває монтажний шов в нижній частині вікна, чим укріплює його для зменшення тепловтрат. Таким чином вся конструкція набуває  завершеного вигляду та стає більш практичною. Підвіконня виготовляють  з різних матеріалів – пластику (Danke, Plastolit, Cristalit), дерева ( Werzalit, Alber).


   Danke (Україна)

Підвіконня Данке – міцні, витривалі плити, що мають вологовідштовхувальні та термостійкі властивості.

    Danke Premium.

Підвіконня серії Преміум мають високу якість та покращені характеристики. Широка кольорова гама та діапазон розмірів дозволяють вибирати потрібний розмір та колір. Практична глянсова поверхня відмінно імітує мармур різних відтінків. Внутрішні ребра жорсткості є міцною арматурою для верхнього покриття. Лінійка Premium захищена від подряпин та потертостей, які вливають на зовнішній вигляд.

    Danke Standard.

Підвіконня Данке Стандарт стоять посередині між Преміум и Комфорт версіями. Мають матове покриття Elesgo,що складається  з декількох шарів акрилу. Підвіконня стійкі до механічних пошкоджень, вологи та прямих сонячних променів. Підвіконня достатньо міцні та мають армуючі ребра всередині конструкції.

    Danke Komfort.

Данке Комфорт –покриття підвіконь складається зі стійкої плівки, що передає структуру та основні кольори. Внутрішня частина також має ребра жорсткості, що витримують навантаження на поверхню. Версія Кomfort стійка до дії вологи та сонячних променів. ідвіконня можуть бути глянсовими або матовими.     Werzalit (Німеччина)

 Підвіконня Werzalit  виготовляють шляхом зпресовування деревної стружки зі смолами , термічної обробки , з нанесенням стійкого захисного покриття.

 Підвіконня Werzalit  надзвичайно міцні завдяки стійкості їх  покриття до механічних пошкоджень. Ці підвіконня мають гарні експлуатаційні якості . А різноманітні декори легко забезпечать будь-яке нестандартне рішення вікна. Представлені наступними версіями.

   Exclusiv  -  більш пряма форма переднього краю підвіконня.

   Compact -  сучасна форма із трохи зкошеним краєм.

   Expona - пряма передня кромка.

   System -  з нарощеним капіносом. Завдяки подовженому носику підвіконня ідеально підходить для проведення електро-елементів, може бути оснащене каналами для електропроводки та укладання кабелів, а також додатково перекривати радіатор опалення.

  by Gentas (Турція) 

Форма капіноса 26 мм надає підвіконню елегантний зовнішній вигляд. Підвіконня мають виключні якості матеріала, такі як міцність, стійкість до деформації, стійкість до агресивного середовища. Вони добре себе зарекомендували  на об'ектах різної складності.


         Topalit   

 До 2011 року ці підвіконня вироблялися під всесвітньо відомим брендом Werzalit.

Особливості підвіконь Topalit відносно Werzalit наступні:

Змінена форма капіноса - 40 мм ,   у Werzalit—34 мм;

Змінена кольорова гама - кольори, що мають  однакові назви у Topalit і Werzalit, є різними.

Змінена поверхня - підвіконня Topalit (деякі декори) мають більш стійке покриття xD.

Різні габаритні розміри - базовий розмір підвіконь Topalit - 500х5500 мм  , а 600х6000мм – у Werzalit.


            Рlastolit

.Підвіконня Рlastolit відрізняються монолітною міцністю, ідеально рівною глянцевою або матовою поверхнею,  сучасним стійким покриттям.

Заокруглена форма капіносу підвіконня Рlastolit підкреслює його шляхетний вигляд.

   Основні переваги:

елегантний сучасний дизайн в стилі softline з повністю заокругленим капіносом

збільшена до 20 мм товщина підвіконня

високоміцна плівка «Elesgo» (Німеччина) має в 5 разів більшу стійкість до витирання, ніж звичайні ПВХ-плівки

принципово нова конструкція заглушек забезпечує бездоганний вигляд.