MACO

Віконна фурнітура являє собою набір механізмів, який забезпечує надійне функціонування конструкцій на довгий час. Віконна фурнітура відповідає за відкривання, закривання стулок, надійний прижим без протягів.

Фурнітура австрійського бренду МАСО є однією з кращих та довговічних. Фурнітура розрахована на 10-річний строк експлуатації.

Всі механізми прості у використанні, працюють легко та злагоджено, з восковим захистом від  корозії, з упізнаваним маркуванням на всіх елементах, з блокуванням помилкової дії на поворотно-відкидних механізмах, з можливістю встановлення протизламної фурнітури високого класу захисту. 

Завдяки універсальності багатьох елементів ідеально підходить для різних систем та типів конструкцій, включаючи нестандартні форми.

Основні фурнітурні серії MACO:

Серія MULTI-TREND – відрізняється універсальністю, тому що передбачена комплектація для ПВХ конструкцій  різних типів профільних систем. 

Серія MULTI-MATIC -  особливістю є використання I.S-цапф для посилення безпеки та можливість використовувати комплектацію для вікон нестандартних форм.

Серія RAIL-SYSTEM -  для зсувних вікон та дверей великого розміру.

Серія PROTECT - це категорія захищених від зламів надійних дверних замків.