О компанії

Про компанію  ViknaKiev
ViknaKiev - молода компанія, що динамічно розвивається і йде в ногу з часом. Компанія була заснована в січні 2010 року з метою надавати своїм замовникам в Києві та Київській області тільки якісний продукт, а саме: металопластикові вікна та двері, вироблені з матеріалів, що відповідають ГОСТам. Вікна та двері, замовлені у нас, простоять не один десяток років і будуть приносити радість нашим клієнтам .
За 10 років успішної роботи наша Компанія розвинулася, ми суттєво набралися досвіду завдяки одному головному фактору: місія нашої Компанії - завжди пропонувати тільки якісну продукцію нашим замовникам. Ми завжди готові допомогти нашим замовникам у виборі того продукту, який їм дійсно потрібен і буде відповідати всім вимогам, що пред'являються до даних виробів. Наша Компанія пропонує всім дійсно якісну продукцію з підвищеними термінами експлуатації, що підтверджують сертифікати на продукцію.
Наші фахівці намагаються надати замовникам весь спектр послуг, що допомагає нашим клієнтам економити свій час, замовляючи все в одному місці.
Для збільшення лояльності наших клієнтів, ViknaKiev спільно з нашими партнерами постійно проводить акції різноманітного характеру і спрямованості. Москітна сітка в подарунок, енергозберігаюче скло в подарунок, спец. ціни на вироби з певного ПВХ-профілю і багато іншого. Ці акції завжди можна побачити на головній сторінці сайту. Все це дозволяє нашим замовникам отримувати дійсно якісну продукцію за мінімальною ціною, а нам - на протязі всіх років підтримувати високу репутацію Компанії та впевненість наших співробітників в якості запропонованих нами товарів.